Şehirler arası nakliyat İçişleri Bakanlığının 30.11.2020 tarih ve 20076 sayılı genelgesi 10. maddesinde (şehir içi ve şehirler arası nakliyat) Yurt içi ve yurdışı taşımacılık ve nakliyat yapan şirketler ve bunların çalışanları sokağa çıkma yasağından MUAF tutulmuşlardır. Yani YASAK DEĞİLDİR. PCR test sonucu pozitif olanlardan veya temaslılardan olmamak şartı vardır. || Kamu çalışanları ve devlet memurlarına %10 indirim kampanyamız devam etmektedir.

Hakkımızda


Hakkımızda


Ülkemiz her geçen gün ihtiyaçlar konusunda değişiyor. Nakliyat Firmalarının da bu değişime ayak uydurup kendilerini aynı hızda geliştirmeleri gerektiğine inanıyoruz. Bu bilinçle evden eve nakliyat firmamızı 1995 yılında İstanbul Anadolu Yakasında kurduk, her gün kendimizi ve hizmetlerimizi iyileştirerek yolumuza devam ediyoruz.
İşimizin en önemli kısmının iyi bir ekip kurmak olduğuna inanıyoruz. Dolayısıyla Nakliyat firmaları aramızdaki farkımız tamamen budur. Firma kurucumuz Sayın Ceyhan Tuzcuoğlu dediği gibi ;’ Her başarılı firma , başarılı çalışma arkadaşları ile olur’ sözünü kendimize şiar olarak ilke edindik.


Biz Kimiz?


İstanbul ÖZFİLO NAKLİYAT olarak yıllardır yolumuza devam eden bir firmayız. Kaliteli ve güvenli bir Nakliyat için sürekli ekip ve ekipmanlarımızı yenileyerek hizmet kalitemizi arttırıyoruz.
Bu gün geldiğimiz noktada İstanbul’un tüm ilçelerime Evden Eve Nakliyat , Asansörlü Nakliyat ,Parça Eşya Taşıma, Eşya Depolama , Ofis ve İşyeri Taşıma hizmetlerini verecek kapasiteye ulaşmış durumdayız. Evden Eve Nakliyat araç sayımızı 19 adet çeşitli m3 araçlarla tüm İstanbul ilçelerine hizmet sunmaktayız. Bu amaç doğrultusunda daima kendimizi geliştiriyoruz.


Vizyonumuz


Amacımız taşınan herkes için evden eve nakliyatı mümkün olduğunca kolaylaştırmak ve etkin bir şekilde yöneterek sonuçlandırmaktır.
Biz şirketimizi bu neden ile kurduk ve tek vazgeçilmezimiz iyi hizmet politikamızdır. Eğer sizde iyi hizmeti önemsiyorsanız doğru yerdesiniz.


Misyonumuz


Nakliyat ve Evden Eve Nakliyat konusunda profesyonel yapısıyla güçlendiren,
Müşterilerimizin memnuniyetini arttırmayı ilke edinen,
Maliyet odaklılık ve sürdürülebilir karlılık anlayışı ile tüm müşterilerin fayda sağlayan,
Kaliteli , güvenilir ve sorunsuz bir nakliyat çözüm ortağı olmaktır.