Şehirler arası nakliyat Temmuz/2020

post title
  • ozfilonakliyat
  • 0532 3620016

Corona virüs döneminde İstanbulda şehirlerarası nakliyat işlerimizden:

Şehirler arası nakliyat yada herhangi bir evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda, uzun yıllardan beri sizlere kaliteli, güvenilir taşımacılık hizmetleri için çalışmalarımıza devam etmektedir.

Ambalajlama ve paketleme evden eve nakliyatın en önemli bölmünü oluşturmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmemesi için de çokça önemlidir. Ambalaj malzemesinin seçimi ve paketleme şekli de işi bilen evden eve nakliyat ekibimiz sayesinde profesyonelce gerçekleştirilmektedir.

Özfilo evden eve nakliyat personeli ilk aşamada gerekli ön inceleme yapar ve eşyalarınıza göre uygun taşınma seçeneklerini size anlatırız. Taşıma işlemi paketleme, araca eşyaların yüklenmesi ve taşınacağınız yeni evinize eşyalarınızın getirilip eşyalarınızın kurulumunun yapılması gibi bir çok detaylar karşılıklı konuşularak yazılı olarak sözleşmemize yazarız.

Daha sonra şehirler arası nakliyat için anlaştığımız saatte kapınıza gelip paketleme, kolileme, mobilya sökme gibi işlemlerin ardından kamyona sevkini gerçekleştiriyoruz. Daha sonra da ikinci adreste bu eşyaların boşaltılması ve mobilyaların sizin istediğiniz odaya kurulumunu yapmaktayız.

Öncelikler SAĞLIK diyoruz ve tüm çalışanlarımıza maske, eldiven ve tulum giydirerek taşıma ve nakliyat yapmaktyız. Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti ile verdiğimiz tüm nakliyat hizmetlerinde İstanbul’da en iyisi olmaya devam ediyoruz.

Yaptığımız iş kalitesi açısından kıyaslandığı takdirde sizlerde zaman kaybetmeden yüzlerce şehirler arası nakliyat müşterilerimiz gibi bizi tercih ettiğiniz için hem kar elde edeceksiniz, hemde zamandan tasarruf etmiş olacaksınız.
Merak ettiğiniz her şeyi mesai saatlerinde firmamızın 0532 3620016 - 4445537 nolu telefonlarından sorabilir ve danışabilirsiniz, 

Şehirlerarası nakliyat la ilgili aklınıza takılan her konuda size cevap vermekten mutluluk duyacağız.

Şehirler arası nakliye yasak mı?

İçişleri bakanlığının 30.11.2020 tarih ve 20076 sayılı genelgesi 10. maddesinde (şehir içi ve şehirler arası nakliyat) Yurt içi ve yurdışı taşımacılık ve nakliyat yapan şirketler ve bunların çalışanları sokağa çıkma yasağından MUAF tutulmuşlardır. Yani şehirlerarası nakliyat YASAK DEĞİLDİR.

Ailesinde karantina süresi olanlar hariç ve PCR test sonucu pozitif olanlardan veya temaslılardan olmamak şartı vardır.

 

ozfilonakliyat.com

Temmuz/2020 2020 mart ayında pandemi başladığından beri şehirler arası nakliyat işlerimizi maske mesafe dezenfekte kurallarına çok dikkatlice ve özen göstererek yapmaktayız. Şehirler arası paketlemeli nakliyatiNDiRiMLi şehirler arası nakliyat, Uygun fiyata Sigortalı ve Güvenli Nakliyenin adresi özfilo nakliyat ailesinde (sehirler arası, sehir ici nakliyat, asansörlü nakliyat)