ÖZ FİLO ŞİRKET NAKLİYATI

Şehiriçi yada şehirdışı şirket nakliyat işleriniz için her boyuttaki kamyonlarımız ile eşyalarınıza göre taşıma ve nakliyat yapmaktayız. Eşyalarınıza ve bulunduğunuz binaya göre ücretsiz ekspertiz yapmaktayız.

ŞEHİR İÇİ ŞİRKET NAKLİYATI

Şehiriçi şirket nakliyatında, günün her saati ve yurdun her yerine hizmet vermekteyiz. Şirketinizde taşınacak malzemenin boyutuna göre ve binanızın yüksekliğine göre fiyatlarımız değişiklik gösterebilmektedir. Öz filo nakliyat olarak hiç bir ilave ek ücret talep etmiyoruz. Karşılıklı anlaşılıp sözleşmeli olarak eşyalarınızı garantili olarak yerlerine ulaştırıyoruz. Taşıdığımız bütün ürünler firmamızın garantisi altındadır. Bütün taşınacak eşyalar önceden firma personelimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşıma işlemine başlamktayız. Taşınacağınız adersin uzak yada yakın olması, şehir içi yada şehir dışı olması bizim için hiç bir sorun teşkil etmemektedir.. Bütün işlerimiz sigortalı ve garantilidir. Şirket nakliyatın da, taşımacılıkda uzman personelimizle, günün her saati ve yurdun her yerine kaliteli hizmet vermekteyiz. Öz filo nakliyat olarak hiç bir zaman ilave ek ücret talep etmeyiz. Karşılıklı anlaşılıp sözleşmeli olarak eşyalarınızı garantili yerlerine ulaştırıyoruz. Taşıdığımız bütün eşyalar firmamız özfilo nakliyat taşımacılık ltd şti.'nin garantisi altındadır. Bütün şirket nakliyatı ve taşımacılık işlerimiz sigortalı ve garantilidir.

ŞEHİR DIŞI ŞİRKET NAKLİYATI

Şehirdışı şirket nakliyatında, günün her saati ve yurdun her yerine hizmet vermekteyiz. Şirketinizde taşınacak malzemenin boyutuna göre ve binanızın yüksekliğine göre fiyatlarımız değişiklik gösterebilmektedir. Öz filo nakliyat olarak hiç bir ilave ek ücret talep etmiyoruz. Karşılıklı anlaşılıp sözleşmeli olarak eşyalarınızı garantili olarak yerlerine ulaştırıyoruz. Taşıdığımız bütün ürünler firmamızın garantisi altındadır. Bütün taşınacak eşyalar önceden firma personelimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşıma işlemine başlamktayız.

Kırılacak eşyalar
çelik karton kolilere yerleştirilecektir.
Kıyafetler için askılı dolabımız mevcuttur.
Tüm araçlarımız kapalı ve çelik kasalıdır.
Bütün Eşyalar taşınırken firmamız
tarafından sigortalıdır.

Taşınacağınız adersin uzak yada yakın olması, şehir içi yada şehir dışı olması bizim için hiç bir sorun teşkil etmemektedir. Bütün işlerimiz sigortalı ve garantilidir. Şirket nakliyatın da, taşımacılıkda uzman personelimizle, günün her saati ve yurdun her yerine kaliteli hizmet vermekteyiz. Öz filo nakliyat olarak hiç bir zaman ilave ek ücret talep etmeyiz. Karşılıklı anlaşılıp sözleşmeli olarak eşyalarınızı garantili yerlerine ulaştırıyoruz. Taşıdığımız bütün eşyalar firmamız özfilo nakliyat taşımacılık ltd şti.'nin garantisi altındadır. Bütün şirket nakliyatı ve taşımacılık işlerimiz sigortalı ve garantilidir.