Şehirler arası nakliyat Ocak/2021

post title
  • ocak 2020
  • 09.01.2020

2020 - 2021 Pandemi sürecinde İstanbulda şehirlerarası nakliyat işlerimizi devam ettirmekteyiz.

İlk Öncelik SAĞLIK diyoruz ve tüm çalışanlarımıza maske, eldiven ve tulum giydirerek taşıma ve nakliyat yaptırmaktayız.

Müşterilerimize verdiğimiz tüm nakliyat hizmetlerinde İstanbul’da en iyisi olmak için çalışıyoruz.

2021 Yılının sağlıkla yeniden gelmesi temennisi ile tüm insanlığa yeniden sağlıklı huzurlu günler diliyoruz.

Yaptığımız iş kalitesi açısından kıyaslandığı takdirde sizlerde zaman kaybetmeden yüzlerce şehirler arası nakliyat müşterilerimiz gibi bizi tercih ettiğiniz için hem kar elde edeceksiniz, hemde zamandan tasarruf etmiş olacaksınız.
Merak ettiğiniz her şeyi mesai saatlerinde firmamızın 0216 427 17 83 nolu telefonundan sorabilir ve danışabilirsiniz, 

Şehirler arası nakliyatta uzman ekibimizle taşımacılık işinin her türünü bize bırakın. İster evden eve ister işten işe ister küçük eşya ister büyük kaba ağır eşya isterseniz uzun yol farketmez. Evden eve nakliyat ile alakalı tüm ihtiyaçlarınızda özfilo nakliyat olarak yanınızdayız.

Şehirler arası nakliyat yapılırken maske mesafe kuralına dikkat ediyoruz. Şehirlerarası ve şehir içi nakliyat la ilgili aklınıza takılan her konuda size cevap vermekten mutluluk duyacağız.

Şehirler arası nakliyat yasak mı?

Şehirler arası nakliyat YASAK DEĞİLDİR. İçişleri bakanlığının 30.11.2020 tarih ve 20076 sayılı genelgesi 10. maddesinde (şehir içi ve şehirler arası nakliyat) Yurt içi ve yurdışı taşımacılık ve nakliyat yapan şirketler ve bunların çalışanları sokağa çıkma yasağından MUAF tutulmuşlardır.

PCR test sonucu pozitif olanlardan veya temaslılardan olmamak şartı vardır.

 

ozfilonakliyat.com

Ocak/2021 2020 mart ayında pandemi başladığından beri şehirler arası nakliyat işlerimizi maske mesafe dezenfekte kurallarına en dikkatli özeni göstermekteyiz. Şehirler arası paketlemeli nakliyat2021 yılında indirimlişehirler arası evdeneve nakliyat, Uygun fiyata Sigortalı ve Güvenli Nakliyenin adresi özfilo nakliyat ailesinde (sehirler arası, sehir ici nakliyat, asansörlü nakliyat)