ÖZ FİLO PARA KASASI vb. AĞIR EŞYA NAKLİYATI

Şehiriçi yada şehirdışı nakliyat işleriniz için her boyuttaki kamyonlarımız ile eşyanıza göre taşıma ve nakliyat yapmaktayız. Eşyanıza ve bulunduğunuz binaya göre ücretsiz ekspertiz yapıp fiyat bilgisi sunmaktayız.

ŞEHİR İÇİ PARA KASASI NAKLİYATI

Şehiriçi ofisten ofise para kasası nakliyatını, uzman ekibimizle, günün her saati ve yurdun her yerine kaliteli hizmet ile taşımaktayız.

Ofisinizde yada evinizde taşınacak para kasasının boyutuna göre ve binanızın yüksekliğine göre fiyatlarımız değişiklik gösterebilmektedir.

Öz filo nakliyat olarak hiç bir zaman ilave ek ücret talep etmiyoruz. Karşılıklı anlaşılıp sözleşmeli olarak eşyalarınızı garantili yerlerine ulaştırıyoruz.

Taşıdığımız bütün ürünler firmamızın garantisi altındadır. Bütün taşınacak eşyalar önceden firma personelimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşıma işlemine başlamktayız.

Taşınacağınız mekanın uzak yada yakın olması, şehir içi yada şehir dışı olması bizim için hiç bir sorun teşkil etmemektedir.

Bütün işlerimiz sigortalı ve garantilidir. Evden eve yada işten işe nakliyatta, karşılıklı anlaşılıp sözleşmeli olarak eşyalarınızı garantili bir şekilde sağ salim yerlerine ulaştırıyoruz.

Para kasası gibi ağır eşya taşımada ilklerden biri firmamız öz filo nakliyattır. Para kasası gibi büyük ve ağır eşyalarınız özenle, çizilmeden kırılmadan nakliyatta uzman personelimizle, günün her saati ve yurdun her yerine tam zamanında ağır eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Para kasanızın gideceği yere göre merdiven yada asansor kullanmaktayız. Para kasanızın gidecek ve taşınacak mesafesine göre fiyatlarımız belirlenmektedir. Lütfen önceden arayıp fiyat bilgisi sorunuz. Şehirler arası nakliyat firması olarak sadece hakkımız olan taşımacılık ücretini talep etmekteyiz. Hiçbir ilave ek ücret taleb etmemeyi garanti ediyoruz. Tüm Ağır-büyük-kaba eşya taşıma ve nakliyat işlerimizi sözleşmeli ve sigortalı yapmaktayız. İsmimiz garantimiz Cayhan TUZCUOĞLU 0532 362 0016 arayın taşımacılık işini bizimle sorunsuz zahmetsiz ve stressiz olarak garantili çözüme ulaştıralım.

Karşılıklı anlaşılıp, sözleşmeli olarak para kasalarınız garantili ve sigortalı taşınmaktadır.

Taşıdığımız bütün ürünler ister küçük parça, ister büyük parça firmamızın garantisi altındadır. Yapamıyacağımız hiç bir şeyin altına imzamızı atmayız.

Bütün taşınacak para kasası ve benzeri ağır eşyalarınız önceden kendi personelimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşıma işlemine başlamaktayız.

Taşınacak eşyanın büyüklüğü yada küçüklüğü, uzak yada yakın olması, şehir içi yada şehir dışı olması bizim için hiç bir sorun teşkil etmez.

Para kasası nakliyatı sırasında eşyalarınızı çizilmez yumuşak poşetlerle kaplayıp çizilmiyecek ve kırılmıyacak şekilde paketleyip istediğiniz yere güvenle taşımaktayız.

Para kasası taşıma işini sigortalı ve garantili yapmaktayız. Her zaman ilk ve tek önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.www.ozfilonakliyat.com.

ŞEHİR DIŞI PARA KASASI NAKLİYATI

Şehiriçi ofisten ofise para kasası nakliyatını, uzman ekibimizle, günün her saati ve yurdun her yerine kaliteli hizmet ile taşımaktayız. Ofisinizde yada evinizde taşınacak para kasasının boyutuna göre ve binanızın yüksekliğine göre fiyatlarımız değişiklik gösterebilmektedir.

Öz filo nakliyat olarak hiç bir zaman ilave ek ücret talep etmiyoruz. Karşılıklı anlaşılıp sözleşmeli olarak eşyalarınızı garantili yerlerine ulaştırıyoruz.

Taşıdığımız bütün ürünler firmamızın garantisi altındadır. Bütün taşınacak eşyalar önceden firma personelimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşıma işlemine başlamktayız. Taşınacağınız mekanın uzak yada yakın olması, şehir içi yada şehir dışı olması bizim için hiç bir sorun teşkil etmemektedir.

Bütün işlerimiz sigortalı ve garantilidir. Evden eve yada işten işe nakliyatta, karşılıklı anlaşılıp sözleşmeli olarak eşyalarınızı garantili bir şekilde sağ salim yerlerine ulaştırıyoruz. Para kasası gibi ağır eşya taşımada ilklerden biri firmamız öz filo nakliyattır. Para kasası gibi büyük ve ağır eşyalarınız özenle, çizilmeden kırılmadan nakliyatta uzman personelimizle, günün her saati ve yurdun her yerine tam zamanında ağır eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Para kasanızın gideceği yere göre merdiven yada asansor kullanmaktayız. Para kasanızın gidecek ve taşınacak mesafesine göre fiyatlarımız belirlenmektedir. Lütfen önceden arayıp fiyat bilgisi sorunuz. Şehirler arası nakliyat firması olarak sadece hakkımız olan taşımacılık ücretini talep etmekteyiz. Hiçbir ilave ek ücret taleb etmemeyi garanti ediyoruz. Tüm Ağır-büyük-kaba eşya taşıma ve nakliyat işlerimizi sözleşmeli ve sigortalı yapmaktayız. İsmimiz garantimiz Cayhan TUZCUOĞLU 0532 362 0016 arayın taşımacılık işini bizimle sorunsuz zahmetsiz ve stressiz olarak garantili çözüme ulaştıralım.

Karşılıklı anlaşılıp, sözleşmeli olarak para kasalarınız garantili ve sigortalı taşınmaktadır.

Taşıdığımız bütün ürünler ister küçük parça, ister büyük parça firmamızın garantisi altındadır. Yapamıyacağımız hiç bir şeyin altına imzamızı atmayız.

Bütün taşınacak para kasası ve benzeri ağır eşyalarınız önceden kendi personelimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşıma işlemine başlamaktayız.Taşınacak eşyanın büyüklüğü yada küçüklüğü, uzak yada yakın olması, şehir içi yada şehir dışı olması bizim için hiç bir sorun teşkil etmez.

Para kasası nakliyatı sırasında eşyalarınızı çizilmez yumuşak poşetlerle kaplayıp çizilmiyecek ve kırılmıyacak şekilde paketleyip istediğiniz yere güvenle taşımaktayız.

Para kasası taşıma işini sigortalı ve garantili yapmaktayız. Her zaman ilk ve tek önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.ozfilonakliyat.com.