ÖZ FİLO İŞTEN İŞE NAKLİYAT

Şehiriçi yada şehirdışı nakliyat işleriniz için her boyuttaki kamyonlarımız ile eşyanıza göre taşıma ve nakliyat yapmaktayız. Eşyanıza ve bulunduğunuz binaya göre ücretsiz ekspertiz yapmaktayız. Fiyatta karşılıklı anlaşamzasak hiç bir ücret talep etmiyoruz.

ŞEHİR İÇİ İŞTEN İŞE NAKLİYAT

İşten işe nakliyatta, taşımacılıkda uzman personelimizle, günün her saati ve yurdun her yerine kaliteli hizmet vermektedir.

İşyerinizde taşınacak malzemenin boyutuna göre ve binanın yüksekliğine göre fiyatlarımız değişiklik gösterebilmektedir.

Öz filo nakliyat olarak hiç bir zaman ilave ek ücret talep etmiyoruz. Karşılıklı anlaşılıp sözleşmeli olarak eşyalarınızı garantili yerlerine ulaştırıyoruz.

Taşıdığımız bütün eşyalar firmamızın garantisi altındadır. Bütün taşınacak eşyalar önceden firma personelimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildiktenn sonra taşınam işlemi yapmaktayız. Taşınacağınız mekanın uzak yada yakın olması, şehir içi yada şehir dışı olması bizim için hiç bir sorun teşkil etmemektedir..

İşten işe nakliyat hizmeti sundugumuz bütün müşterilerimziin eşyalarını çizilmez yumuşak poşetlerle kaplayıp çizilmiyecek ve kırılmıyacak şekilde paketleyip güvenle taşımaktayız.

Bütün şirket, ofis, işyeri nakliyat ve taşımacılık işlerimiz sigortalı ve garantilidir.

ŞEHİR DIŞI İŞTEN İŞE NAKLİYAT
Şehirler arası işten işe nakliyatta, taşımacılıkda kalifiye personelimizle, günün her saati ve yurdun her yerine kaliteli hizmet vermekteyiz.

İşyerinizde taşınacak malzemenin boyutuna göre ve binanın yüksekliğine göre fiyatlarımız değişiklik gösterebilmektedir. Öz filo nakliyat olarak hiç bir zaman ilave ek ücret talep etmiyoruz.

Karşılıklı anlaşılıp sözleşmeli olarak eşyalarınızı garantili yerlerine ulaştırıyoruz. Taşıdığımız bütün eşyalar firmamızın garantisi altındadır.

Bütün taşınacak eşyalar önceden firma personelimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildiktenn sonra taşınam işlemi yapmaktayız. Taşınacağınız mekanın uzak yada yakın olması, şehir içi yada şehir dışı olması bizim için hiç bir sorun teşkil etmemektedir.. Şehirlerarası işten işe nakliyat hizmeti verdiğimiz bütün müşterilerimziin eşyalarını çizilmez poşetlerle kaplayıp çizilmiyecek ve kırılmıyacak şekilde paketledikten sonra güvenle yerine ulaştırmaktayız..

Bütün nakliyat ve taşımacılık işlerimiz sigortalı ve garantilidir.