Şehirler arası nakliyat aralık/2020

post title
  • ozfilonakliyat
  • 0532 3620016

Corona virüs döneminde İstanbuldan her ile şehilerarası nakliyat işlerimiz kaymakamlıkdan izin ile devam ettirmekteyiz.

İLK ÖCELİKLİKLİ SAĞLIK diyoruz ve tüm çalışanlarımıza maske, eldiven ve tulum giydirerek taşıma ve nakliyat yapmaktyız.

Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti ile verdiğimiz tüm nakliyat hizmetlerinde İstanbul’da en iyisi olmaya devam ediyoruz.

Sağlıklı günlerin yeniden gelmesi tememnisi ile tüm insanlığa yeniden sağlıklı huzurlu günler diliyor ve işimizi yaparken maske mesafe kuralına uyarak yapıyoruz.

Yaptığımız iş kalitesi açısından kıyaslandığı takdirde sizlerde zaman kaybetmeden yüzlerce şehirler arası nakliyat müşterilerimiz gibi bizi tercih ettiğiniz için hem kar elde edeceksiniz, hemde zamandan tasarruf etmiş olacaksınız.
Merak ettiğiniz her şeyi mesai saatlerinde firmamızın 0216 427 17 83 nolu telefonundan sorabilir ve danışabilirsiniz, 
Şehirlerarası ve şehir içi nakliyat la ilgili aklınıza takılan her konuda size cevap vermekten mutluluk duyacağız.

Şehirler arası nakliyat yasak mı?

İçişleri bakanlığının 30.11.2020 tarih ve 20076 sayılı genelgesi 10. maddesinde (şehir içi ve şehirler arası nakliyat) Yurt içi ve yurdışı taşımacılık ve nakliyat yapan şirketler ve bunların çalışanları sokağa çıkma yasağından MUAF tutulmuşlardır.

PCR test sonucu pozitif olanlardan veya temaslılardan olmamak şartı vardır.

 

ozfilonakliyat.com

Aralık/2020 2020 mart ayında pandemi başladığından beri şehirler arası nakliyat işlerimizi maske mesafe dezenfekte kurallarına en dikkatli özeni göstererek yapmaktayız. Şehirler arası paketlemeli nakliyatKış dönemi iNDiRiMLi şehirler arası evdeneve nakliyat, Uygun fiyata Sigortalı ve Güvenli Nakliyenin adresi özfilo nakliyat ailesinde (sehirler arası, sehir ici nakliyat, asansörlü nakliyat)