Özfilo Evden Eve istanbul

 Nakliyatın tüm branşlarında süper  evden eve nakliyat, eşya depolama, medikal nakliyat, ofis taşıma, banka taşıma gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Gerçek kalitede evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için özfilo nakliyat ailesi tüm naliye ihiyaçalrınızı karşıayabilcek kapasitededir. 25 yıllık deneyimiyle özfilo evden eve nakliyat ve çalışma ekibiyle aile havasında tüm müşterilmile aile sıcaklığı ile naklkliyat ve taşınma işlerinie sürekli karşılıklı konuşma ve çözüm üretme mantığıyla taşıma işinize çözüm ortağıdır.

ÖZFİLO EVDEN EVE NAKLİYAT VİDEO ÖZFİLO EVDEN EVE ÇALIŞMA ŞEKLİ
Evden eve nakliyat işlemleri toz, kir, yağmur, rüzgâr ve güneş gibi olumsuz şeylerden eşyalarınızın korunabilmesi için kapalı kasa nakliye araçlarımızla yapmaktayız. Fiyatlandırma yapılırken bulunulan şehir ve taşınılacak şehir arasındaki kilometreye ve eşyanızın büyüklüğüne ve yüklenecek araç boyutuna göre hesaplanmaktadır. Firmamız özfilo evden eve nakliyat kişiye özel çözümler ve eşyanıza göre özel çözümler sunmaya ve bunları yaparken hem fiyat hem kalitende ödün vermeden yapmaya çalışıyoruz.

Evden eve nakliye ihtiyaçlarının doğduğu yada oluştuğu tüm ortamlarda mesela evinden taşınmak zorunda olan fakat bir süre eşyaların depoda bulunması gerekenler için güvenli ve profesyonel depolama hizmeti de sunmaktayız. Eşyalarınızı emanet ettiğiniz depolar firmamızın kendi mülkü olup 7/24 güvenlik hizmeti de sunmaktayız.

Şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliyat hizmetlerimizde daima kalite ve fiyatı aynı eksende tutmaya çalışıyoruz. Şehirlerarası ve şehir içi nakliyat işlerinizde biz her daim müşterimizin güvenle en uygun fiyata nakliyat yapması için çalışmalar4ımız sürmektedir. Çok ucuz mantığı değilde her zaman en uyguna verebileceğimiz evden eve nakliyat için konuşup imza ataraız. Yatak odası, salon takımı, portmanto, kitaplık, gardırop gibi mobilyalarınızı da söktükten sonra camlı kısımları ve eşyanızın kırılabilecek kısımları yada parçalarını evden eve nakliyat yapacağımız kamyonlarımıza çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlayıp paketleyip yerleştirmekteyiz.

Firmamız Öz filo evden eve nakliyat personeli tarafından gidilecek yeni ev ya da iş yerinde tekrar mobilyaların tek tek montajı yapılıp müşteriden onay alındıktan sonra teslim ediyoruz.

Tüm ofis yada ev eşyaları taşıma sırasında çizilmez, kırılmaz, bir şekilde sarılır. Kırılacak eşyalar da kolilere köpüklerle dikkatli bir şekilde yerleştirilir. Koli üzerlerine mutlaka eşya sahibinin ismi yazılır.

Evden eve sektörü günden güne gelişmekte ve yeni taşınma yöntemlerei ortaya çıkmaktdır. Bundan üç yada beş sene öncesine kadar eşya paketleme diye bir şey yodu. yada çok azdı. Şimdilerde ise asnasörlü nakliyat kamyonları evden eve sekteünün olmaz sa olmazı haline gelmiştir. Özfilo evden eve ailesi olarak tüm ekibimizi de makina kamyon ve asansörlü vinçlerimizle evden evenakliyat denince heşeyiyle bir bütün olarak siz istanbullulara süper hizmetler vemektyiz.

Bu değişim beraberinde fazla sayıda firmayı, bu sayısal çoğunluk da rekabeti getirmiştir. Ama kalite ve işin bilmmesi çok daha önemlidir evden eve nakliye için bahsediyoruz. Evden eve daha hassas bir ilgi isteyen bi işdir. Hem zor hem zahmetli hemde dikkatli olunması gerekir.

Evden eve nakliyat ihitiyçalarınız için şehir içi yada şehirlerrası avantajlı fiyatlarımız ve kalitedene asla ödün vermeyen nakliye çözümlerimiz için sizleride ofisimize yada teledonlarımız başına beklmektyriz. Evden eve makliye uzmanı özfilo evdeneve ailesi 0532 362 0016 -

anadolu yakası evden eve 0216 427 17 83

avrtupa yakası evden eve ihiyçalrı için 0212 266 0455 tüm avupa yakasını hizmet vercek kapasitede kamyon ve personol çzöümleriye özfilo evden eve nakliyat.

Firmamız evden eve nakliyatta, taşımacılıkda uzman ekibimizle, garantili hizmet vermektedir. Evdene eve taşınacak malzemenin boyutuna göre ve binanın yüksekliğine göre fiyatlarımız değişmektedir. Firmamız hakkından fazla ücret hiç bir zaman talep etmez. Taşınacağınız mekanın uzak yada yakın olması yada eşyanızın boyutu bizim için hiç sorun değildir.


İstanbulun her yerine tecrubeli personelimiz ve her boyuttaki eşya için uygun kamyonlarımız ile evden eve nakliyat ihtiyaçalrınızı garantili olarak siz müşterilerimiz için sorunsuz ve stressiz bir şekilde uygun fiyata ama emeğimizin de karşılığını talep ederek gerçekleştiriyoruz.

Evden eve nakliye işini bize bırakın siz sadece işin keyfini sürün.Tüm evden eve nakliyat ve taşımacılık işlerimizde GARANTİ vermeyi taahhüt ediyoruz. Sözleşmemiz de yazılan dışında hiçbir ilave ücret taleb etmiyeceğimizden emin olabilirsiniz.

 

Evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için taşımacılıkda uzman ekibimiz garantili olarak bütün eşyalarınızı uygun fiyata ve garantili olarak tam zamanında teslim sözü ile yerine ulaştırırız.


Firmamız şehirlerarası evden eve nakliyat işlerini yaparken öncelikle yerinde ücretsiz keşif  yapıp nakliye hakkında müşterimizi bilinçlendirir. Daha sonrasında karşılıklı anlamlaşma ve konuşmalar neticesinde sözleme yapılarak işe başlanır.
İstanbul’dan başka bir şehire, şehirlerarası evden eve nakliyat işleriniz olduğunda size nakliyat için bir süre veririz ve bu süre içerisinde nakliyat işleriniz tamamlanmış olur. Sözümüz garantimizdir. Yapamayacağımız hiçbir işin altına imzamızı atmayız. Şehirlerarası evden eve nakliyatta taşınacak eşyanın büyüklüğü ne olursa olsun Türkiye’nin tüm illerine nakliyat hizmeti vermekteyiz.
Şehirlerarası yada sehir içi nakliyat da istanbulun neresinde olursanız olun size bir telefon kadar yakınız. 

Özfilo evden eve nakliyat güvencesinde eşyalarınız depo alanımızda en güvenilir şekilde muhafaza edilerek istediğiniz güne kadar depo alanımızda korunmaktadır.

Sigortalanan eşyalarınız depo alanında, çalınma, yangın sel gibi felaketlere karşın güvence altına alınır.